Crystallochemistry laboratory

Faculty of Chemistry, University of Warsaw

Gratulujemy przyznania grantu Homing

Gratulujemy dr Annie Hoser uzyskania finansowania w programie Homing Fundacji na rzecz Nauki Polskiej!

Projekt zatytułowany „Nowe metody analizy danych rentgenowskich źródłem właściwości termodynamicznych dla modelowych układów polimorficznych” dr Hoser będzie realizowała we współpracy z Profesorem Andersem Ø. Madsenem z Uniwersytetu Kopenhaskiego oraz z Profesorem Graemem Dayem z Uniwerystetu w Southampton. Więcej informacji na temat projektu możesz znaleźć tutaj.

Last Updated on Thursday, 08 September 2016 08:17